SINBAD TOKEN WHITE PAPER

İÇİNDEKİLER

1 – Giriş

2 – Proje Vizyonu ve Misyonu

3 – Yol haritası

4 – Topluluk

Denizcilerin dünyası SINBAD TOKEN`a hoş geldiniz.

Sizlere Sinbad`ın nasıl ortaya çıktığını anlatmak için çok heyecanlıyız. Biz Kanadalı 4 denizci olarak teknolojiyi ve geleceği yakalamak isteyerek çıktığımız bu yolda fark ettik ki denizciler için yapılan proje sayısı oldukça az. Biz de bu durumda kendimize şu soruyu sorduk; Neden geleceğimizi kendimiz oluşturmayalım ki? İşte bu sorunun ardından işler çok hızlı ilerlemeye başladı ve günün sonunda Sinbad Token aklımızın her köşesindeydi. Bu projeye olan inancımız ve çalışma isteğimiz zamanla büyüdü ve güçlü bir vizyona ulaştı. Bu vizyonla birlikte güçlü bir ekip kurduk ve büyük yatırımlarla ilerlemek istiyoruz. Hedeflerimize inanıyoruz ve güveniyoruz. Teknolojiyi yakalamak, geleceği inşa etmek amacıyla çıktığımız bu yolda herkesi projemize bekliyoruz ve mutluluk duyuyoruz!

 

PROJEMİZİN VİZYONU VE MİSYONU

Sinbad Token, blokchain teknolojisini en iyi şekilde kullanmak ve dünyaya ulaşmak vizyonuyla projelerine devam etmektedir. Projemizin temel amacı insanlara kolaylık sağlamak ve bununla beraber geleceğe dair olan gelişmeleri, projelerimizle birlikte insanlara en iyi şekilde deneyimletmek ve aktarmak. Güçlü bir ekiple, sürekli üretmeye ve çalışmaya odaklı bir şekilde Sinbad Token hedeflerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz!

Sinbad Token olarak metaverse dünyasının öneminin ve potansiyelinin farkındayız. İlk hedefimiz, projelerimizi metaverse dünyasına entegre etmek ve insanlara ulaştırmak.  Herkesin metaverse dünyasında toprak almaya çalıştığı bu günlerde sizlere denizlere hükmetme olanağı sağlamak istiyoruz! Bu yüzden de öncelikli hedefimizlerimizden birisi metaverse dünyasında denizcilik üzerine kurulu oyunlar geliştirmek.  Ayrıca ilerleyen zamanlarda denizlerden elde ettiğiniz ganimetleri değerlendirebileceğiniz bir NFT platformu oluşturacağız. Bu oyunlarla beraber denizi seven, ilgi duyan herkese metaverse dünyasında da bu zevki yaşatmak, deneyimletmek ve aynı zamanda para kazanabileceği bir sistem oluşturmak hedeflerimiz arasında.

 

YOL HARİTASI

 AŞAMA 1 ( Prepare to SAIL!)

Aşama 2 ( All Aboard! )

Aşama 3 ( Half SAIL! )

Aşama 4 ( Full SAIL! )

Aşama 5 ( LAND HO! )

 

TOPLULUK

Sinbad Token ailesi olarak her geçen gün büyüyoruz. Sizler için oluşturduğumuz sosyal medya platformlarına katılarak son güncellemeler ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Sosyal medyanın ne kadar güçlü olduğunu topluluk olarak tüm dünyaya göstermek istiyoruz. Gemimizde yeni miçoları görmekten onur duyacağız. Tayfamıza hoş geldin! Unutmayın her kaptan bir zamanlar miçoydu. Son olarak söylemeliyiz ki sağlam bir gemi ve sağlam bir tayfası olan kaptan balinalardan korkmaz!

SORUMLULUK REDDİ

Geçmiş performans mutlak olarak gelecekteki sonuçların göstergesi değildir. Geçmişteki performans, gelecekteki getirilerin garantisi değildir ve coinin piyasa fiyatının, altta yatan net varlık değerini tam olarak yansıtacağının garantisi yoktur.

TAVSİYE DEĞİL: Bu Teknik Döküman, SINBAD TOKEN, bağlı kuruluşları veya ilgili müdürleri, acenteleri, danışmanları veya danışmanları tarafından token satın almanın esası hakkında herhangi bir yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, ticaret tavsiyesi veya tavsiyesi teşkil etmez, ne de herhangi bir sözleşme veya satın alma kararı ile bağlantılı olarak güvenilebilir.

Reddit, Discord, Telegram, Twitter, bu teknik inceleme veya web sitesi platformlarındaki hiçbir şey, gelecekte bir vaat veya temsil olarak kullanılmamalıdır. SINBAD TOKEN veya herhangi bir taraf iştiraki, fiili veya önerilen herhangi bir hesap tahsisinin aslında belirli bir yatırım sonucunu veya hedefini gerçekleştirme olasılığı veya olasılığı hakkında hiçbir beyanda bulunmaz.

Lütfen kripto para birimlerinin, bireylerin kendisiyle ilişkilendirdiği değere sahip olduğunu anlayın. Herhangi bir dijital para birimine para yatırırken akıllı olun. Fiyatlar değişkenlik gösterir ve dijital aksilikler ve diğer teknik hırsızlık türleri nedeniyle, en yüksek seviyede önlemler alınsa dahi, tokenler kolayca kaybedilebilir.

SINBAD TOKEN, bağlı kuruluşları veya ilgili direktörleri, yöneticileri, acenteleri, danışmanları ve kullanıcıların SINBAD TOKEN ile yaptığı herhangi bir seçimden sorumlu değildir. Bu açık kaynaklı bir topluluk tokenıdır. Bu Teknik Döküman’ın alıcısına veya danışmanlarına, bu teknik incelemeden veya bu teknik incelemeden kaynaklanan, içerdiği veya bunlardan türetilen bilgilerin, ifadelerin, görüşlerin veya konuların (açık veya zımni) doğruluğu veya eksiksizliği konusunda HİÇBİR BEYAN VEYA GARANTİ verilmemiştir.